Hizmetlerimiz

Riva Sadık Babanın Yeri ‘nde alabileceğiniz hizmetler;
Serpme Kahvaltı, Et Mangal, Piknik Alanı, At Binme, Çocuk Parkı, Otopark, Restaurant, Masa – Mangal Kiralama, Semaver’de Çay Keyfi, Kır Düğünü, Şirket Etkinlikleri

riva, riva sadik babanın yeri, riva piknik alanı, riva piknik yeri, riva restaurant, riva restoran, riva dere kenarı, riva et mangal, riva at binme, riva serpme kahvaltı

Serpme Kahvaltı

riva, riva kahvaltı, riva serpme kahvaltı, riva köy kahvaltısı, riva park

Riva’da Dere Kenarında Harika bir Doğa ortamında Taze ve Günlük ürünlerle hazırlanmış Serpme Kahvaltı Keyfine Var Mısınız?

Et Mangal

riva et mangal, riva mangal yapılabilecek yerler, riva mangal kiralık masa, riva et mangal tesisleri

Riva’da Özenle Seçilip Terbiye Edilmiş, Taze ve Tadında Pişirilmiş Helal Etlerden oluşan Mangal Ziyafetini Yaşamak İster Misiniz?

Piknik Alanı

riva piknik alanı, riva da piknik yerleri

Riva’da Piknik Keyfine Var Mısınız? İster Aileniz, İster Sevdikleriniz, İster İş Arkadaşlarınızla! İster Kendiniz Getirin, İster Bizden Alın.

Semaver’de Çay Keyfi

riva çay, riva da çay, riva semaver çayı

Semaver’de Kaynayan, Odun Ateşinin Kokusunu Yaşatan ve Kendine Özgü Tadı İle Damaklarınız da Yer Alacak Alan Semaver Çayı İster Misiniz?

Kır Düğünü / Toplantı

riva düğün, riva düğün salonu, riva da kır düğünü, riva düğün mekanları, riva düğün yapılabilecek yerler, riva dere kenarında düğün

Evliliğe Giden Mutlu Gününüzü Harika Bir Doğa Ortamında Yaşamak İster Misiniz? İster Sünnet, Söz, Nişan, Düğün; İster Toplantı, Organizasyon.

Şirket Etkinlikleri

riva şirket etkinlikleri, riva piknik, riva şirket piknikleri

Şirketlerin Olmazsa Olmazları! Yaz – Kış Etkinlikleri İçin Riva Sadık Babanın Yeri Sizleri Bekliyor! En Güzel Etkinlikler İçin Rezervasyon Yapınız.